fbpx

Dlaczego warto jeździć z nami?

Oferujemy dowóz do zakładów pracy, w tym linie regularne i specjalne. Dowozimy pracowników do fabryk i na budowy. Realizujemy kursy do pracy za granicę. W przypadku przewozu pracowników we Wrocławiu szczególnie liczy się punktualność i rzetelność. Nie zapominamy o kursach ani nie spoźniamy się. Nasi kierowcy wiedzą jak się zorganizować by zdążyć na czas. Mamy duże zaplecze samochodów. Możemy w razie awarii podstawić inny pojazd. Rozumiemy specyfikę branż i oferujemy dogodne sposoby rozliczeń, w tym płatność długoterminowa. Nasza flota może obsłużyć dowóz nawet 500 pracowników. Cechuje nas rzetelność – zawsze dowozimy. To sprawia, że usługa przewozy pracownicze Wrocław spełnia wysokie oczekiwania naszych klientów.

Obsługujemy wyjazdy za granicę. Zawozimy i odbieramy pracowników do i z Niemiec, Holandii i innych krajów. Realizujemy codzienne kursy na miejscu – między miejscem noclegu i pracy.

Własne zaplecze techniczne

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym z warsztatem obsługiwanym przez mechaników, lakierników, elektryków przeszkolonych w branży autobusowej. Realizujemy kompleksowe naprawy autokarów różnych marek. Firma jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych.

Cena

Dowiedz się więcej od czego zależy cena i jak uzyskać rabat.

Przykładowe autokarySprawdź więcej naszych autokarów