fbpx
Nasza oferta – przewóz osób Wrocław i nie tylko

Oferujemy Państwu wysokiej klasy usługi przewozu osób w kraju i za granicą. Nasz wynajem busów i autokarów jest wykonywany z należytą starannością. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, komfort jazdy i miłą obsługę kierowców. Z nami możesz czuć się pewnie. 

Zapraszamy do współpracy biura podróży, szkoły, zakłady pracy, urzędy miast, urzędy gmin, fundacje, kluby sportowe, filharmonie, teatry, osoby prywatne.

Pomagamy zorganizować transport osób na wyjazdy kół naukowych, studentów, wycieczek, pielgrzymek, pracowników do pracy, uczestników imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych, kolonii, obozów harcerskich i sportowych. Transport osób wykonywany jest za każdym razem w sposób profesjonalny. Wrocław znamy jak własną kieszeń. 

Jeżeli szukasz przewoźnika dla Twojej wycieczki, którego kierowcy cechują się wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem i są w dyspozycji według potrzeb – zadzwoń. Zależnie od potrzeb oferujemy szeroką gamę pojazdów, którymi oferujemy przewozy osobowe. Busy również znajdują się w ofercie usług – jeżeli nie potrzebujesz dużego autokaru to przewozimy również mniejsze ilości osób.

Doświadczenie i kompetencje w transporcie osób

„Turbo-Trans” Przewozy Autokarowe Wioletta Zaborowska jest licencjonowaną firmą przewozową powstałą w 2002r. w Oleśnicy. Firma jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych. Jesteśmy zarejestrowani w różnych krajach w urzędach podatkowych i opłacamy podatki – rzetelnie i uczciwie. Wrocław to tylko jedno z wielu miejsc gdzie świadczymy nasze usługi.

Flota komfortowy, markowych autokarów i busów

Przewóz osób realizowany jest naszą dużą i nowoczesną flotą autokarów i busów Volvo, Scania, VDL, Mercedes oraz Renault z ilością miejsc pasażerskich od 20 do 59. Autokary są komfortowe i wyposażone w klimatyzację, WC,DVD, caffee bar, lodówkę, pasy bezpieczeństwa i nawigację satelitarną GPS. Kadra zawodowych kierowców posiada dodatkowe szkolenia gdzie w zakres wchodził przewóz osób potwierdzone świadectwami z kursów. Pasażerowie mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo, a dodatkowo na czas przejazdu objęci są ubezpieczeniem NW. Firma posiada też dodatkowy pakiet ubezpieczeń. Wspaniały stan techniczny naszych pojazdów to nasz priorytet. a dzięki własnemu warsztatowi jesteśmy w stanie dbać o wszelkie naprawy na bieżąco. Nie oszczędzamy na bezpieczeństwie naszych usług. 

Własne zaplecze techniczne – to gwarancja dobrego stanu technicznego pojazdów

Transport osobowy to tylko jedna z naszych specjalności. Dysponujemy również własnym zapleczem technicznym z warsztatem obsługiwanym przez mechaników, lakierników, elektryków przeszkolonych w branży autobusowej. Przyjmujemy zlecenia w zakresie kompleksowych napraw autokarów różnych marek. Całość firmy zamyka mały sklep z częściami do autokarów. 

Cena – od czego zależy?

Dowiedz się więcej od czego zależy cena za wynajem i jak uzyskać rabat za przewóz osób Wrocław.

Przykładowe autokary

Kontakt

Usługę możesz zamówić kontaktując się na podane niżej dane.

Telefon: +48 71 314 38 36

Mail: biuro@turbotrans.pl