fbpx

Pielgrzymki autokarowe

Poszukujesz doświadczonego przewoźnika pielgrzymki? 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji podróży do miejsc świętych

Chętnie pomożemy w zorganizowaniu takiej podróży!

Oferujemy pomoc w organizacji wycieczki  

Przewóz pielgrzymek

Oferujemy pielgrzymki autokarowe po Polsce jak i pielgrzymki zagraniczne. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów pielgrzymkowych. Nasza oferta przygotowana jest zarówno dla grup indywidualnych, a także dla przewodników oraz parafii organizujących pielgrzymki grupowe. Wycieczki kościelne są często przewożone przez naszą firmę.

Autokar na pielgrzymkę dostosowany jest do potrzeb pielgrzymów. 

  • Posiadamy komfortowe autokary odpowiednie do przewozu pielgrzymki dla seniorów.
  • Nasi kierowcy są gotowi do jazdy przy długich modlitwach i śpiewach
  • Autokary pielgrzymkowe posiadają dostępny, sprawny mikrofon do modlitw
  • W autokarach znajduje się toaleta
  • Wszystkie autokary posiadają sprawną klimatyzację
  • Autokary wyposażone są w TV z możliwością odtwarzania filmów na dvd.
  • Posiadamy nowy tabor autokarów
  • Nasi kierowcy dbają o miłą atmosferę w czasie podróży
  • Duży wybór wśród dostępnych autokarów i autobusów pielgrzymkowych
  • Liczba miejsc od 8 do 60 pasażerów

Jesteśmy elastyczni na niespodziewane zmiany

Uczestnictwo w pielgrzymce jest niepowtarzalnym przeżyciem. Wierzący od wieków ruszali w kierunku Ziem Świętych. Jest to tradycja pokonania trudów długiej, pełnej refleksji podróży wyrażającej wdzięczność Bogu, zadośćuczynienie za popełnione grzechy oraz prośba o pomyślność w konkretnym celu jak zdanie ważnego egzaminu. Taka wycieczka zapewnia również możliwość integracji z innymi pielgrzymami oraz pozostawia niezapomniane wspomnienia na całe życie.

Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy 

Pielgrzymki autokarowe do Częstochowy są najpopularniejszym celem polskich pielgrzymów. Każdego roku w czasie pielgrzymki na Jasną Górę przybywa tysiące osób. Pielgrzymki autokarowe na Jasną Górę są często wybierane przez osoby starsze oraz przez tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na piesze długodystansowe wędrówki.

Pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu  

Następnym celem krajowej pielgrzymki jest Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie. Jest to jedyne miejsce objawień Najświętszej Maryi Panny w Polsce uznane przez władzę kościelną. Uczestnicy biorą udział w mszach świętych. Wyjazd do Gietrzwałdu pomaga w pogłębieniu wiary oraz przybliża do Boga.

Pielgrzymka autokarowa do Rzymu

Jedną z najczęściej wybieranych pielgrzymek zagranicznych są pielgrzymki autokarowe do Rzymu gdzie mieści się Watykan – Stolica Apostolska oraz siedziba papieża. Tłumy pielgrzymów przemierzają setki kilometrów, aby zobaczyć Plac oraz Bazylikę św. Piotra. Ważną częścią takiej wycieczki jest możliwość uczestnictwa w audiencjach papieskich. Pielgrzymki autokarowe do Włoch gwarantują również piękne widoki podczas podróży.

Pielgrzymka autokarowa do Wilna 

Pielgrzymka autokarowa na Litwę wiąże się z całodniowym zwiedzaniem śladami Świętych  i Błogosławionych miejsc takich jak Antokol czy Wzgórze Trzech Krzyży. Podróż zapewnia również uczestnictwo w licznych mszach świętych m.in. w Kaplicy Ostrobramskiej gdzie mieści się obraz Matki Bożej Ostrobramskiej.

Pielgrzymka autokarowa do Lwowa  

Ukraina jest często wybieranym kierunkiem przez polskich pielgrzymów. Pielgrzymi mogą zwiedzić m.in. gotycką katedrę Wniebowzięcia NMP, kaplicę Boimów, Pomnik Mickiewicza, klasztor Bernardynów, Katedrę Ormiańską czy Cerkwię Przemienienia Pańskiego.

Pielgrzymka autokarowa do Fatimy

Pielgrzymki do Fatimy – portugalskiego miasta, w którym znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w miejscu objawień Maryi. Pielgrzymka do Fatimy przybliża pielgrzymów do poznania trzech tajemnic fatimskich, historii dzieci, którym objawiła się Matka Boża oraz pozwala doświadczyć pobytu w świętych miejscach .

Pielgrzymka autokarowa do Grecji

Pielgrzymka do Grecji zwana Szlakiem Św. Pawła jest jedną z dłuższych podróży. Pielgrzymi zwiedzają m.in miasto Fillippi gdzie Św. Paweł głosił Ewangelię oraz rzeczkę Angista gdzie odbył się pierwszy chrzest w Europie. W Tessaloniokach zobaczyć można największy kościół Grecji, czyli Bazylikę Św. Demetriusza oraz słynną Białą Wieżę. Ważnymi punktami dla zwiedzających są Meteory – niezwykłe klasztory grecko-katolickie, Termopile, Wzgórze akropolu w Atenach, Korynt, Delfy czy Riwiera Olimpijska.

Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie

Medjugorie to miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie. Podróż przebiega przez Chorwację (“Turbo-Trans” ma wszelakie potrzebne pozwolenia, aby przejechać przez Chorwację) . Uczestnicy mogą zapoznać się z tajemnicą objawień Maryjnych na wzgórzu Podbrdo oraz Górze Krzyża Kriżevac. Pielgrzymi uczestniczą również w licznych nabożeństwach w kościele pw. Świętego Jakuba.

Pielgrzymki krajowe oraz pielgrzymki zagraniczne są realizowane tak, aby dać możliwość refleksji,  pomagają nam się wyciszyć oraz oczyścić umysł przybliżając nas do wiary.

Pielgrzymki autokar przewóz

Kontakt

Telefon: 602 583 644
Mail: oferta@turbotrans.pl