fbpx

„Turbo-Trans” Przewozy Autokarowe Wioletta Zaborowska jest licencjonowaną firmą realizującą przewozy autokarowe powstałą w 2002r. w mieście Oleśnica. Firma jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych. Jesteśmy zarejestrowani w różnych krajach w urzędach podatkowych i opłacamy podatki – rzetelnie i uczciwie.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy usługi przewozu osób w kraju i za granicą. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, komfort jazdy i miłą obsługę kierowców. Z nami możesz czuć się pewnie. Obsługujemy różne miasta jak Oleśnica, Wrocław i inne w wojweództwie dolnośląskim.

Zapraszamy do współpracy biura podróży, szkoły, zakłady pracy, urzędy miast, urzędy gmin, fundacje, kluby sportowe, filharmonie, teatry, osoby prywatne.

Pomagamy w przewozach na wyjazdy kół naukowych, studentów, wycieczek, pielgrzymek, pracowników do pracy, uczestników imprez okolicznościowych, wycieczek szkolnych, kolonii, obozów harcerskich i sportowych.

Flota markowych autokarów i busów

Dysponujemy dużą i nowoczesną flotą autokarów Volvo, Scania, VDL Bova, Mercedes oraz Renault z ilością miejsc pasażerskich od 20 do 59. Autokary wyposażone są w klimatyzację, WC,DVD, coffee bar, lodówkę, pasy bezpieczeństwa i nawigację satelitarną GPS. Kadra zawodowych kierowców posiada dodatkowe szkolenia w zakresie przewozu osób potwierdzone świadectwami z kursów. Pasażerowie na czas przejazdu objęci są ubezpieczeniem NW. Firma posiada też dodatkowy pakiet ubezpieczeń.

Zaplecze techniczne

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym z warsztatem obsługiwanym przez mechaników, lakierników, elektryków przeszkolonych w branży autobusowej. Przyjmujemy zlecenia w zakresie kompleksowych napraw autokarów różnych marek. Całość firmy zamyka mały sklep z częściami do autokarów.

Cena

Dowiedz się więcej od czego zależy cena i jak uzyskać rabat.

Przykładowe autokarySprawdź więcej naszych autokarów

Kontakt

Telefon: +48 71 314 38 36
Mail: biuro@turbotrans.pl