fbpx
Bezpieczne przewozy wycieczek szkolnych

Bezpieczne przewozy wycieczek szkolnych

W czasie roku szkolnego uczniowie niecierpliwie odliczają czas do wycieczek klasowych. Towarzyszy temu duży entuzjazm niezależnie czy jest to kilkudniowa wycieczka szkolna czy jednodniowa wycieczka do kina, na basen, zawody sportowe lub wycieczka na spektakl do teatru.
Szkoła jak i organizatorzy wycieczek stają przed ogromną odpowiedzialnością zorganizowania takiej wyprawy.
Jedną z ważnych decyzji do podjęcia jest wybór firmy przewozowej, która posiada dostępny bezpieczny autokar lub autobus dostosowany do przewozu dzieci​.
Wioletta Zaborowska
Właściciel firmy Turbo Trans Przewozy Autokarowe

Bezpieczny autobus powinien mieć sprawdzony stan techniczny pojazdu.

  • Nasza firma posiada własny warsztat, aby mieć pod kontrolą stan naszych pojazdów. Posiadamy nowe autobusy oraz autokary co zapewnia mniejsze ryzyko zepsucia.
  • Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację, siedzenia posiadają sprawne pasy bezpieczeństwa.
  • Nasi doświadczeni kierowcy są zawsze wyspani i zapewniają bezpieczny przejazd prowadząc zgodnie z zasadami

Jak zamówić przewóz dla uczniów? Wynajem autokarów, wynajem autobusów na wycieczki szkolne

Na wstępie należy ustalić liczbę pasażerów. Pozwoli to nam dokonać wyboru wielkości autobusu lub autokaru. Ilość miejsc w naszych pojazdach wynosi od 8 do 60 pasażerów.

Nawet jeśli wycieczka planowana jest na długo przed wyjazdem to już warto zarezerwować przewóz autobusem lub autokarem. Im bliżej terminu podróży tym mniejszy wybór wolnych autokarów. Dzięki wczesnej rezerwacji nie musimy się później o to martwić.

Niska Cena wynajmu autobusu i autokaru za wysoką jakość

Przewoźnicy często słusznie sugerują, że tanie ceny świadczą o niskiej jakości. W większości przypadków to prawda, ale nasze niskie, konkurencyjne ceny zawdzięczamy temu, że posiadamy własny warsztat i sami naprawiamy nasze autokary. Wszystkie nasze pojazdy spełniają wysokie standardy techniczne oraz poddawane są regularnym kontrolom technicznym. Nasze pojazdu spełniają również wysokie wymagania pod względem ekologii: standard EURO 5 i EURO 6 co również obniża opłaty wjazdowe w miastach. Dzięki naszym standardom możemy również wjechać do tzw. stref zielonych.

Dostosowujemy również ceny do budżetu klienta wybierając pomiędzy autokarami o różnej wielkości i standardzie.

Nasza firma często nawiązuje stałą współpracę z zadowolonymi klientami, którzy darzą nas zaufaniem. Prowadzimy wieloletnią współpracę z organizatorami wycieczek dla dzieci.

Scania Irizar PB wersja VIP / 49+1+1

Tym bezpiecznym autokarem będą mogły podróżować twoje dzieci lub podopieczni.

Kontakt