Turbo-TransPrzewozy Autokarowe jest licencjonowaną firmą przewozową powstałą w 2002r. w Oleśnicy. Oferujemy Państwu wysokiej klasy usługi przewozu osób w kraju i za granicą.   Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, komfort jazdy i miłą obsługę kierowców. Dysponujemy dużą i nowoczesną flotą autokarów głównie marki zachodniej Bova, Scania, Mercedes, oraz polskiej Jelcz, Autosan z ilością miejsc do siedzenia od 40-54. Autokary zachodnie wyposażone są w klimatyzację, WC, kafe bar, lodówkę i nawigację satelitarną GPS . W celu ułatwienia wzajemnej komunikacji z klientem każdy z kierowców posiada własny telefon komórkowy. Kadra zawodowych kierowców posiada dodatkowe szkolenia w zakresie przewozu osób potwierdzone świadectwami z kursów. Pasażerowie na czas przejazdu objęci są ubezpieczeniem NW. Firma posiada też dodatkowy pakiet ubezpieczeń.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym z warsztatem obsługiwanym przez mechaników, lakierników, elektryków przeszkolonych w branży autobusowej. Przyjmujemy zlecenia w zakresie kompleksowych napraw autokarów różnych marek. Całość firmy zamyka mały sklep z częściami do autokarów. Firma jest członkiem Dolnośląskiego Stowaryszenia Przewoźników Międzynarodowych.

 

Korzystamy z :        

 

One Response to

  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*